נקודות וחוקים

משחקים ברשת    משחקון    נקודות וחוקים    חדשות משחקון    RSS    רשימת חברים
Anon
הירשם כדי לזכות בנקודות
התחבר  הירשם
משחקון - משחקים ברשת
נקודות וחוקים

משחקון משחקים ברשת הוא אתר עם מערכת ניקוד מתוחכמת המתגמלת שחקנים רשומים בנקודות. מערכת האתר מתגמלת את השחקנים הפעילים והתורמים ביותר למשחקון כמו כן את השחקנים הטובים ביותר. 

המערכת מורכבת ממספר מרובה של אפשרויות לצבירת ניקוד:

 

  1. ניצחון באליפויות.
  2. משחק במשחקים ככל שאתם משחקים יותר אתם מקבלים יותר נקודות.
  3. דירוג משחקים.
  4. דיווח על משחקים.
  5. תגובות ודיווח על תגובות.
  6. פתרון חידות.
  7. בקשת משחקים וצור קשר.

 

ישנם דרכים נוספות לקבל נקודות שאינן מוזכרות כאן כדי ששחקנים לא ינצלו את המערכת כדי להשיג נקודות. כעקרון הקווים המנחים לקבלת ניקוד הם דברים שמוסיפים לחוויית המשחק של גולשים ושחקנים אחרים.

 

ניצחון באליפויות:

משחקון מכיל בתוכו משחקים מכל הסוגים וביניהם משחקי אליפות. משחק אליפות זהו משחק שליד שמו יש תמונה קטנה של גביע גביע במשחקונים אלו יש לכם אפשרות לשחק ולשמור את התוצאה שלכם כדי להתחרות בשחקנים אחרים. כל שצריך לעשות בסיום המשחק זה ללחוץ על כפתור SUBMIT בתוך המשחק. כך התוצאה נשמרת ואתם מופיעים בלוח התוצאות של המשחק. בסוף כל שבוע התוצאות מכל משחקי האליפות נבדקות ונספרות וביום ראשון מוכרז אלוף האתר לשבוע - השחקן עם הכי הרבה אליפויות במשחקים שונים זוכה בתואר אלוף השבוע ומקבל תגמול נקודות.

 

משחק במשחקים:

ככל שתשחקו ביותר משחקים או שתשחקו יותר פעמים במשחקון אתם תצברו יותר נקודות. הרעיון הוא ששחקנים חוזרים שאוהבים את האתר וממשתתפים במשחקים יתוגמלו ויזכו בנקודות.

 

דירוג משחקים:

לכל משחק במשחקון יש מערכת דירוג משלו. כל שחקן רשום יכול לדרג את המשחקים השונים לפי כמות ההנאה שבמשחק. הדירוג מחולק ל10 רמות כך שהרמה הגבוהה ביותר היא 10 - משחק מדהים. ו1 - משחק זבל.
דוגמא לדירוג

על כל דירוג השחקן המדרג יקבל תגמול בנקודות. הרעיון מאחורי התגמול הוא שככל שיותר אנשים מדרגים משחקים אז שחקנים אחרים ידעו איזה משחקים שווים וכיפיים ואיזה משחקים פחות טובים ושכדאי להתרחק מהם.

 

דיווח על משחקים:

למרות שאנחנו במשחקון מביאים את המשחקים האיכותיים ביותר ובודקים כל משחק לפרטי פרטים לפני הכנסתו למאגר המשחקים, לפעמים קורה שאנחנו כותבים את תיאור המשחק עם שגיאת כתיב או עם טעות ב"איך לשחק"   והגרוע מכל זה משחק מקולקל שלא נטען או שנתקע. תפקידכם הוא לדווח למערכת משחקון על תקלות ושגיאות שכאלה על מנת שנוכל לתקנם ולשפר את חווית הגלישה לשקנים באתר. על כל דיווח מועיל מהסוג הזה תקבלו תגמול נקודות.

 

תגובות ודיווח על תגובות:

השחקנים באתר הם חלק מחווית הגלישה במשחקון, תגובות השחקנים יכולה לעורר תחרות, יכולה למשוך תשומת לב לחלקים כייפים במשחק וגם לשתף חברים במה שעובר לכם בראש בזמן המשחק. על כל תגובה טובה תקבלו תגמול.

עם זאת ישנם שחקנים שפונים לאלימות מילולית ולקללות. תגובות כאלו לא יתקבלו בסבלנות במשחקון וימחקו. על כל דיווח מועיל על תגובות "רעות" אתם תקבלו תגמול בנקודות. כדי לדווח על תגובה "רעה" לחצו על סמל ה דיווח שבכותרת התגובה.

 

פתרון חידות:

כחלק מחוויית המשחק אנחנו נפרסם חידה בכל שבוע או עד שהחידה נפתרת. עם כל פרסום חידה נודיע על מספר הנקודות שתזכו אם תפתרו את החידה נכון, מספר סכום הנקודות נקבע לפי הקושי בפתירת החידה. שימו לב לעדכונים בנושא החידה בחדשות משחקון.

 

בקשת משחקים וצור קשר:

משחקון משחקים ברשת  שואף לפנק ולצ'פר את השחקנים שגולשים ומשחקים באתר לכן הקמנו מערכת בקשות למשחקים ונשמח לקבל בקשות למשחקים שאתם אוהבים ורוצים לראות במשחקון. כמו כן נשמח לקבל פניות בכל נושא הנוגע לשיפור חווית המשחק במשחקון, כל רעיון או מחשבה יכולים לעזור למאמץ שלנו ושלכם לקידום ושיפור חווית המשחק. על כל פנייה מועילה תקבלו תגמול :)

משחקים מועדפים שלך
התחבר כדי לשמור את המועדפים
ברבי 8
ברבי 8
עזרו לבובה להתלבש לפני שהיא יוצאת החוצה.
הבריחה מהאי
הבריחה מהאי
אחרי סערה ספינתך טבעה ונעלמה מתחת לגלים. איבדת הכרה וכשהתועררת אתה מוצא עצמך על אי...
רייסר הרים 2
רייסר הרים 2
ההמשך למשחק רייסרהרים הפופולרי. עכשיו, עם גרפיקה משופרת ומחודשת, משחק מרוצים מרהיב!
משחקים פופולארים במשחקון
תנו לנו לייק בפייסבוק
השחקנים הטובים ביותר

  X